Činíte-li tak závažné rozhodnutí, jako je to, s kým budete konzultovat rozvoj své osobnosti či firmy, je důležité svěřit se do rukou profesionála. Nabízíme služby na nejvyšší úrovni jednotlivcům i firmám.

- - - 

 

Koučink

Čelíte pracovní či osobní výzvě a potřebujete nezávislého partnera, se kterým byste to prodiskutovali? Koučinkový rozhovor Vám může pomoci se lépe zorientovat a učinit moudrá rozhodnutí. K setkání může dojít buď v našem středisku v Ostravě nebo po dohodě i u vás ve firmě po celé ČR. Realizovat koučinkový rozhovor je možné i po Skypu. Nabízíme rovněž koučinková sezení vedená v anglickém jazyce.

 

Překladatelské a tlumočnické služby

Potřebujete rychle a kvalitně zpracovaný překlad z anglického jazyka? Pořádáte workshop se zahraničním odborníkem a nemáte tlumočníka? Obraťte se na nás! Specializujeme se na odborné překlady z oblasti psychologie a humanitních věd, kde můžeme zaručit špičkovou kvalitu díky odbornosti jak po stránce jazykové, tak po stránce oborové. Můžeme to doložit sedmiletou spoluprací s firmami z celého světa.